Aparat EKG CMS300G
Rentgen
Pulsoksymetry przenośne MD300M
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000
Pompa infuzyjna dwustrzykawkowa AP24+
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000
Kardiomonitor przenośny CMS 7000
Pulsoksymetr stacjonarny MD2000A
Kardiotokograf KTG CMS800G
Fotel ginekologiczny elektryczny
Ssak NEW ASKIR 20
Ssak NEW HOSPIVAC 350
Fotel porodowy
Euro Medical

Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru. Posiadamy szeroki asortyment wyrobów renomowanych producentów. Nasz sprzęt i aparatura medyczna charakteryzuje się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i posiada wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające do użytkowania w Polsce. Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, aby Państwa pieniądze zostały najefektywniej wykorzystane. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług firmy Euro-Medical, jest fakt, że do tej pory zaufało nam już wielu Klientów.

Kardiomonitory - monitor pacjenta

Kardiomonitor przenośny CMS 7000

Kardiomonitor przenośny CMS 7000

Kardiomonitor przenośny Monitor TFT wysokiej rozdzielczości 12,1 cala. Lekki, kompaktowy, przenośny Monitorowanie parametrów EKG, SpO2, NIBP, TEMP, PR, respiracja wbudowany akumulator. Kardiomonitor wyświetla jednocześnie 7 przebiegów na ekranie. Monitor pacjenta CMS7000 posiada 96-godzinne graficzne i tabelaryczne trendy wszystkich mierzonych parametrów. Ponadto oferuje analizę arytmii i odcinka S-T. Przystosowany do monitorowania dorosłych, dzieci i noworodków. Opcjonalnie mozna go również wyposażyć w: 2-IBP, kapnografie ETCO2, czy drukarkę. Wbudowany uchwyt pozwala na przenoszenie monitora miedzy szpitalnymi salami. Bateria wystarcza na dwie godziny ciągłego pomiaru wszystkich parametrów życiowych pacjenta.

KARDIOMONITOR - tanio

więcej
Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000

Kardiomonitor stacjonarny CMS 6000

Kardiomonitory 8 calowy - służą do monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na innych salach szpitalnych. Kardiomonitor mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych. Monitorowane parametry: EKG z 3 lub 5 żył, Spo2 -nasycenie hemoglobiny tlenem, NIBP - nieinwazyjnye pomiara cisnienia, RESP - ilość oddzechów, PULS oraz temperaturę. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Wszystkie kardiomonitory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

więcej
Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000

Kardiomonitor stacjonarny CMS 9000

Kardiomonitory służą do monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta na sali intensywnej terapii, w trakcie zabiegu na sali operacyjnej jak również na oddziale intensywnej opieki medycznej. Kardiomonitor mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprawdzony producent – szybka sprzedaż. Wszystkie kardiomonitory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych. Monitor pacjenta z wbudowaną baterią wystarczającą na 2 godziny ciągłego pomiaru parametrów życiowych człowieka.

 

 

więcej
Kardiomonitor pacjenta STAR 8000C

Kardiomonitor pacjenta STAR 8000C

Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprzedaż kardiomonitorów w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy kardiomonitor posiada certyfikat zgodności i wpis do rejestru wyrobów medycznych. Monitor pacienta dla wymagających profesjonalistów.

 

więcej
Kardiomonitor CMS8000

Kardiomonitor CMS8000

Kardiomonitor CMS8000: Monitor pacjenta kolorowy ekran 12.1”, w standardzie: do 8 przebiegów na jednym ekranie, 72 godzin trendów w pamięci, 3/5 odprowadzeń EKG, SpO2, RESP, NIBP, TEMP, HR/PR.

Opcjonalnie: drukarka termiczna, 2-IBP, EtCO2.

Kardiomonitor, kardiomonitory, monitor pacjenta, monitor parametrów życiowych pacjenta

więcej
Wózek pod kardiomonitor

Wózek pod kardiomonitor

Wózek metalowy pod kardiomonitory wyposażony w uchwyt do przetaczania, druciany kosz na akcesoria medyczne takie jak: kabel EKG, czujnik Sp02, mankiet cisnienia, czujnik temperatury.

więcej
Projekt i wykonanie: strony internetowe iReal - Żywiec