Lampa biobójcza Aseptica Nano-hybryda

Powierzchnia lampy w parze ze specjalistycznymi filtrami zapewnia długą ochronę przed bakteriami, wirusami i grzybami w powietrzu pomieszczenia. Lampa nano dezaktywuje oraz hamuje wzrost bakterii wirusów i grzybów, które dotykają powierzchni lampy lub przejdą przez jego filtry. Nowoczesna technologia lampy zastosowana na obrębie panelu i wewnątrz filtrów skutecznie przeciwdziała rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych, czyści powietrze oraz pozwala na bezpieczne środowisko bez bakterii.

Lampa nano jest oprawa nie chemiczną i nie wymaga żadnej konserwacji. W oprawie lampy znajdują się wielowarstwowe filtry, które wymianę zaleca się co sześć miesięcy. Hybrydowa konstrukcja lampy łączy statyczne działanie wirusobójcze panel LED z przyciąganiem paprochów przechodzących przez wielopoziomowy tryb filtrów.

Technologia optoelektryczna lampy - wirusy i bakterie stosunkowo są małe i mobilne, co sprawia że trudno je dostrzec i przefiltrować. Stosowanie technologii optoelektrycznej polimerowej powłoki plazmowej w połączeniu z wyjątkowym dyfuzorem i systemem filtrów powoduje, że oprawa lampy ACTIV działa cały czas, nie ma na to wpływu czy światło włączasz lub wyłączasz. Powietrze w pomieszczeniu cały czas jest oczyszczane co sprawia, że oddychamy  zdrowo. 


Działanie lampy: wirusobójczo, grzybobójczo, bakteriobójczo, filtr PM2,5 firmy 3M, technologia optoelektryczna, absorbcja formaldehydu, certyfikowana optoelektryka.

Lampa w standardzie zawiera: pilot wraz z uchwytem ściennym, filtr, instrukcję obsługi.

Za dodatkową dopłata do lampy można dokupić: linki do montażu natynkowego, ramka do montażu natynkowego.

Nazwa Wyrobu       Cena brutto
Lampa biobójcza Aseptica Nano-hybryda     2 460,00
Rama         366,10
Filtr        478,47
Rama do montażu wypuszczonego        246,00