Informujemy: BRAK NA MAGAZYNIE.
Koncentrator tlenu Philips Respironics EVERFLO / 3 lata gwarancji/ Koncentrator Ever Flow w odróżnieniu od swoich poprzedników czy butli tlenowych jest wyjątkowo lekki ( waży tylko 14kg), ma kompaktowy, ergonomiczny kształt który usprawnia łatwy transport i (koncentrator może być przewożony praktycznie w każdym bagażniku samochodu osobowego). Posiada specjalny uchwyt ułatwiający transport. Koncentrator już po 30 min po włączeniu podaje pacjentowi 96% tlenu. Jest jednym z najcichszych i najoszczędniejszych urządzeń.

Koncentrator tlenu Ever Flo jest niezawodnym wysokiej jakości sprzętem medycznym dedykowanym dla pacjentów dla których tlenoterapia jest źródłem życia. Warto zauważyć, iż Koncentrator EverFlo służy do dostarczania dodatkowego tlenu osobom wymagającym terapii tlenowej. Urządzenie nie jest przeznaczone do podtrzymywania funkcji życiowych. Koncentrator wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania medyczne, w 2008 r w niezależnym badaniu HME Home Medical Eqwipment został wybrany najlepszym koncentratorem tlenu. Philps Respironics z myślą o pacjentach stworzył kompaktowy, ekonomiczny koncentrator który może być wykorzystany zarówno w szpitalu jak i w środowisku domowym.

Dane techniczne

Wymiary - 58,4 x 38,1 x 24 cm
Waga - 14 kg
Zasilanie - Zasilacz
Napięcie zasilania - 230 VAC +/- 10%
Pobór mocy - < 300 W
Koncentracja tlenu - 90 - 96%
Głośność - 43 dBA
OPI (Wskaźnik procent tlenu)    Niski tlen: 82%, Bardzo niski tlen: < 70%
Ciśnienie wyjściowe - 5 - 7 psi (0,34 - 0,48 Bar)
Trwałość użycia - 25 tys godzin
Przepływ - 0.5-5 l/min

Informujemy Klientów że producent PHILIPS ma trudności z produkcją koncentratorów ze względu na DUŻE ilości Zamówień.
Oczekujemy nowej dostawy około 25 Listopada 2020. W związku z tym przyjmujemy nowe Zamówienia ale nie jesteśmy w stanie potwierdzić dokładnej daty realizacji.

Każdego klienta który prześle Zamówienie będziemy informowali telefonicznie jak tylko dostaniemy nową Partię koncentratorów tlenu od Producenta PHILIPS